Domů / Doporučujeme / Potisk zajistí vašemu oblečení jistou míru originality

Potisk zajistí vašemu oblečení jistou míru originality

Vynikat lze mnoha způsoby. Ve vědě, na sportovišti nebo třeba ve škole. Pokud se však chcete odlišovat i svým oblečením, nicméně ne nijak zásadně, buďto navštivte krejčího, a pak se připravte na velké výdaje, nebo využijte možnost nechat si potisknout oblečení dle svého výběru. Dokonce je možné se o to pokusit i v domácích podmínkách.

Domácí potisky nejsou příliš trvanlivé

Možná budete překvapeni, ale domácí potisk není zase tak složitý, jak by se vám možná mohlo zdát. Naopak se jedná o docela jednoduchou a relativně rychlou záležitost, ke které potřebujete jen tři základní věci – počítač, tiskárnu a speciální nažehlovací papír do tiskárny.

Ve vhodném grafickém editoru si vytvoříte logo, co chcete mít na oblečení a vytisknete ho na papír. Jeho obsah pak za pomocí žehličky přenesete na tričko, košili či jakékoliv jiné oblečení, které jste si zvolili.

Výsledek může být dokonce i docela dobrý, ale těšit se z něj dlouho nebudete. Nažehlené obrázky totiž nebývají nejtrvanlivější. Ještě, než půjde vaše oblečení do pračky, bude váš výtvor s největší pravděpodobností už zdeformován. Po vyprání z něj pak mnoho nezbyde. Proto je lepší si přeci je připlatit a spolehnout se na profesionální práci.

Jednoduše pochopitelný editor

Osvěžit obrázkem lze víceméně jakýkoliv textil. Největší klasikou jsou bezpochyby bavlněná trička s potiskem, ale velkou popularitou se mohou pyšnit i pánské košile s potiskem, případně čepice s kšiltem.

Potisk může mít celou řadu podob. Většina obchodů nabízí k výběru již předem vytvořené obrázky a loga, nicméně obvykle je možné si vytvořit i něco vlastního. Editory na stránkách prodejců jsou většinou jednodušší než ty, které znáte z počítače. Na druhou stranu jsou daleko více intuitivní, a tudíž vhodné i pro laiky, kteří nikdy žádnou grafiku netvořili.

O angelo

Shlédněte také

Co musí splňovat hromosvod a proč nezapomínat na revize

Mezi důležité součásti snad každého rodinného domu patří fungující hromosvod. Jeho instalace sice není povinná, …