Domů / Doporučujeme / Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce je pořád v kurzu

Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce je pořád v kurzu

„Hlášení obecního rozhlasu…“ tohle dnes z amplionů a reproduktorů neslyšíte. Starostové a zástupci obcí jsou mnohem kreativnější a hlášení obvykle zahajuje nějaká hezká písnička. Obecní rozhlasy stále perfektně fungují. I díky firmě EL-MIK, která se specializuje nejen na návrhy a montáže rozhlasů, ale též na jejich záruční a pozáruční servis.

Drátový rozhlas je ve městech a obcích plnohodnotným informačním médiem

Obecní drátový rozhlas buduje obecní komunitu mnohdy více než sociální sítě. Informuje rychleji než obecní noviny. Proto se ani dnes nezavrhuje, a i když se složení obecních zastupitelů omladí, nikdo toto informační médium nepokládá za zastaralé. Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce dodává firma EL-MIK. Ta rozhlasy navrhuje, rozšiřuje i opravuje. Její pole působnosti je celorepublikové. Společnost vznikla již v roce 1994 a od té doby získala bohaté know-how v této oblasti. A nejen v ní.

Potřebujete nový drátový rozhlas pro vaši obec?

Nebo hledáte někoho, kdo se postará o jeho rozšíření, údržbu či opravu? Na stránkách Elmik.cz najdete veškeré možnosti, které vám firma nabízí. Díky dlouhodobému působení na trhu umí navrhnout nejen nejoptimálnější řešení, ale i nejvýhodnější ceny. Součástí služeb je kompletní poradenství, návrh, montáž, údržba a opravy zařízení. EL-MIK však své pole působnosti rozšířila i dál. Funguje jako maloobchod a velkoobchod s ozvučovací technikou, dodává a montuje kamerové systémy, dorozumívací zařízení, jednotnou časomíru i telefonní ústředny.

Kam se hodí moderní drátový rozhlas?

Drátový rozhlas pro města a obce nevyužívají jen městské a obecní samosprávy. EL-MIK tato zařízení montuje i do škol a školek, obřadních a smutečních síní, na hřbitovy, je součástí vlakových a autobusových nádraží, stadionů a dalších sportovišť, kulturních domů, ale též do velkých výrobních hal či skladů.

O angelo

Shlédněte také

Co musí splňovat hromosvod a proč nezapomínat na revize

Mezi důležité součásti snad každého rodinného domu patří fungující hromosvod. Jeho instalace sice není povinná, …