Domů / Doporučujeme / 3 tipy, jak přežít v domácnosti s kuřákem

3 tipy, jak přežít v domácnosti s kuřákem

Zápach kouře je pro některé opravdu nesnesitelný. O to hůř se snáší v nekuřácké domácnosti. Jak se ho doma zbavit? Máme pro vás tři tipy.

Žít v jedné domácnosti s kuřákem může být velice náročné. Obzvlášť pokud zbytek rodiny nekouří. Pokud se nechce své závislosti zbavit, máme pro vás několik tipů na to, jak zápach z vašeho domu vyhnat.

Klimatizace

Klimatizace do bytu Pardubice vám s tímto problémem výrazně pomohou. Nejenže se postarají o cirkulaci vzduchu, některé navíc obsahují HEPA filtr. Klimatizace do domu Pardubice s tímto filtrem jsou schopné odstranit zápach ze vzduchu a vy tak budete dýchat čistý vzduch. Ještě lepší jsou ale v tomto případě čističky vzduchu. Ty totiž se správným filtrem dokáží vyčistit vzduch od nebezpečných částic pro alergiky a udělat jej celkově lépe dýchatelným.

Zapalte svíčky

Jestliže nechcete vynakládat peníze na koupi klimatizace Pardubice, můžete použít záplatu v podobě svíček. Ta sice váš byt od kouře a zápachu neočistí, ale alespoň jej dokáže zamaskovat. Nemusíte přitom pořizovat vonné svíčky. Stačí ty klasické, bez jakékoliv příměsi. Nečekejte od toho žádné zázraky, trošku to ale pomůže.

Vůně, spreje a přírodní pomůcky

Zamaskovat zápach kouře můžete i s pomocí vonných tyčinek, voňavek či aroma-lamp. Vyberte si takovou vůni, která se vám bude líbit. Se zápachem vám může pomoct i jedlá soda, případně sušená nebo čerstvá kůra citrusových plodů. Dalšími dobrými pomocníky v domácnosti jsou například dřevěné a aktivní uhlí, kávová zrnka nebo rýže. Nechte je vykonat svoji práci na místech, kde proudí vzduch, jinak nebudou mít valný účinek. Jestliže ale najdete to správné místo, máte z poloviny vyhráno. Výše zmiňované pomůcky totiž pachy nejprve nasají a izolují, ve druhé fázi ho pak začnou vydávat. Proto nezapomínejte na jejich pravidelnou výměnu. Dalším řešením může být voda s octem, která pach kouře zaručeně přebije. Otázkou ale zůstává, jestli jste schopni něco takového dlouhodobě dýchat.

O angelo

Shlédněte také

Vodní dýmky mají celou řadu pozitiv

Každý milovník tabáku je samozřejmě velice dobře obeznámen s tím, kolik jeho koníček stojí. V …