Domů / Doporučujeme / Potěšte své blízké darováním investičního zlata

Potěšte své blízké darováním investičního zlata

V případě, že někoho z vaší rodiny či blízkých přátel brzy čeká významná životní událost, jubileum apod., je rozhodně dobré se zamyslet nad tím, co mu darujete. Přílišná fádnost není na místě, dobré známé a rodinné příslušníky není radno odbýt něčím laciným a mnohdy úplně zbytečným. Co takhle jim koupit investiční zlato?

Zlato ve znamení zvěrokruhu a se jmény

V dnešní době je nákup investičního zlata snadnou záležitostí, provést se dá přes specializované internetové obchody. Navíc zlaté mince a medaile, které se jako dar hodí nejvíce, můžete pořídit se speciálními rytinami. Oblíbené jsou kupříkladu mince, na kterých je zobrazeno znamení zvěrokruhu. Zvolit si můžete rovněž zlaté mince, na nichž pro změnu budou jména. Renomovaný eshop zlate-mince.cz nabízí možnost výběru ze seznamu s cca 500 jmény.

Zlaté medaile s tituly

Kupujete-li dárky pro muže, investiční zlato je nepochybně potěší mnohem více nežli nějaká lahev vína apod. Zlaté mince se hodí také pro děti. Máte-li potomka, jehož čeká zakončení studia na vysoké škole, kupte mu pamětní zlatou minci, na níž bude vyražený titul. Hodnotu mince si určíte sami, nejlevnější se dají zakoupit už kolem 1.500 Kč, samozřejmě ale můžete investovat klidně desítky či stovky tisíc korun. Zlato pak obdarovanému poslouží jako jistota do budoucna. Pokud by se dostal do finančních potíží, snadno jej prodá. Hodnota zlata v dlouhodobém horizontu neustále roste, kromě toho nepodléhá inflaci, což je velký rozdíl oproti penězům.

Zlaté mince a medaile se vám budou hodit, pokud hledáte vhodný dárek k výročí svatby rodičů a prarodičů. Stejně tak je ocení blízcí a přátelé, kteří mají svátek či narozeniny. Příležitostí se jistě najde celá řada. Buďte alespoň občas originální a dejte si na výběru darů záležet, lidé to pak budou kvitovat.

O angelo

Shlédněte také

Vodní dýmky mají celou řadu pozitiv

Každý milovník tabáku je samozřejmě velice dobře obeznámen s tím, kolik jeho koníček stojí. V …