Domů / Doporučujeme / Kalibry jsou potřeba téměř v každé dílně. Jediný rozměr vám zaručeně stačit nebude!

Kalibry jsou potřeba téměř v každé dílně. Jediný rozměr vám zaručeně stačit nebude!

Jste majitelem dílny, která se zabývá zakázkovou výrobou? Nebo zodpovídáte za hladký chod provozu a vysokou úroveň kvality ve větším strojírenském podniku? Pak zajisté dobře víte, jak důležité je dodržování mnoha nařízení. Předpisy týkající se bezpečnosti práce zabraňují zbytečným úrazům i materiálním ztrátám, opomíjet rozhodně nelze ani další pravidla. Mezi nejdůležitější předpoklady dosažení úspěchu na obchodním poli pak patří zejména správně cílená propagace, vysoká kvalita výrobků a striktní dodržování smluvních ustanovení i termínů.

Trvanlivé a dokonale funkční výrobky si získávají odběratele téměř samy. Kalibry pomáhají zajistit jejich přesné rozměry

Jakmile si vaše firma vybudovala dobré jméno a získala dostatek klientů, můžete zjistit, že nemáte důvod nadále investovat do reklamy. Používání prvotřídních materiálů a zajištění jejich precizního opracování je však naprostou nutností. Jen tak budete mít spokojené zákazníky, kteří budou vaše služby využívat opakovaně. Dost možná navíc právě vaši firmu doporučí i svým obchodním partnerům a známým. Zejména ve strojírenství a kovovýrobě je přesnost naprostým klíčem k úspěchu. To platí bez ohledu na to, zda zhotovujete na zakázku jednotlivé kusy, nebo realizujete velké zakázky v rámci sériové výroby. Zejména v druhém případě mohou kontrolní měření, ke kterým se používají kalibry a další měřící nástroje, zabránit značným materiálním i časovým ztrátám.

Dobrou práci odvedete jen s precizně opracovanými kalibry. Víte, kde lze takové pořídit?

Mezi spolehlivé dodavatele perfektně zpracovaných měřidel z prvotřídních materiálů patří společnost Michovský Tools. Tuzemský výrobce nabízí kalibr m42×1,5 i další kalibry včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp, koncové měrky i jiné potřebné nástroje.

O angelo

Shlédněte také

Co musí splňovat hromosvod a proč nezapomínat na revize

Mezi důležité součásti snad každého rodinného domu patří fungující hromosvod. Jeho instalace sice není povinná, …